Ana içeriğe atla

Bugünlerde - Birşey Yapmalı...

    Son zamanlarda gezi postları paylaşsamda onlar yazdan bana kalan güzel anılar, şimdilerde iş güç Mehmet'in denize dönüşüyle beraber birşeylerle uğraşma zamanım geldi.
    Yaz tatilinde boş zamanlarımı dikişle doldurdum, fakat bununla ilgili o kadar güzel paylaşımlar var ki ben paylaşmaya değer bulmuyorum yaptıklarımı. Benim dikiş maceram Burda'dan beğenip dikmekten ibaret, tasarım yapıyorum sayılmaz. Ama diktiklerimi çok severek giyiyorum o ayrı, bu yüzden kış için aklımda 1-2 parça var dikilecek.
     Bugünlerde aklımda etamin,kasnak işleme gibi birşeyler var. Deli işi birşeylere başlayıp kafamı dağıtmayı istiyorum,ihtiyacım var gibi gibi...

     Aklımda masa örtüsü,runner ve koku torbası var. Yaptığım şeyleri kullanmayı seviyorum, süs olsun yapılmış diye amaçsız objeleri sevmiyorum. Masa örtüsü ve runner değiştirerek kullanmaktan zevk aldığım ev tekstili sanırım.
    Çekmece kokularını çok severim. Bu torbalar uğraşmalı olabilir biraz ama daha önce yaptığım şişe kılıfı gibi bunları da saçma da olsa yapmak istiyorum.

      Yukarıdaki runnerı çok beğendim, aile yadigarı çekmecede bekleyen dantelleri değerlendirmek için süper fikir,  kenara not ettim.
Görseller için kaynak : 10marifet.org 

Yorumlar