Ana içeriğe atla

Kıvırcık Saç Ürünleri-2

Amerikadan Vloglarda görüpte merak ettiğim ürünleri ısmarladım. Kullandıkça buraya not düşeyim de unutmayayım diyorum. Niye Türkiye'de satılmaz bunlar anlamıyorum Gratis ve Watson a mail bile attım tık yok.  Kıvırcık saçlılar olarak bu kadar mı azınlığız yani? Çevremde kıvırcıklarını ne yapacağını bilemez bir dolu insan görüyorum, hepsine tavsiye veresim geliyor benim böyle zamanlarımı hatırlayarak. Youtube'da bir dolu yabancı kanal var bu konuda da tr de hiç yok. Kanal açsam çok izlenirim valla da özgüvenim o kadar tavan değil. Tüketime açamam kendimi sanırım.
Aldıklarım;
1. Shea Moınsture Smoothie : Zengi kıvırcıkların ayıla bayıla kullandıkları bir ürünmüş. 7/24 gibi birşey. Jöle öncesi saçı yumuşak şekillendirme için2. Aynı seri style milk

3. Yine aynı marka bir çeşit 7/24 (Parlaklık ve yenileme vaadediyor. Röfleden sonra en ihtiyaç duyduğum şey.)4. Kıvırcıkların çok sevdiği ucuz jöle(kime göre ,bizdeki kura göre deil elbet)

5. Daha önce kullanıp ta aldığım tek ürün bu. Pahalı bir jöle fakat az miktar yetiyor ve parasını hak ediyor. 2. ve  3. günlerde saçlarınız yapışmadan , tülermeden kalıyor. 

6. Saçların yukarı toplanmasını(kıvırcık saçlar aşağı değil yana uzar) önlemeyi vaadeden bir jöle. Görücez bakalım...


Yorumlar